reklama

Ryby

Śledź w curryŚledzie można podawać na wiele sposobów. Wszystko zależy od wyobraźni, smaku i tego co akurat znajdziemy w kuchni. Jako pewnego rodzaju odmianę proponuję śledzia w curry.

Krewetki w cieście piwno-sezamowymŚwietne krewetki to jedno, genialny sos piwno-sezamowy to drugie, ale jeśli dodamy do tego smażony makaron z warzywami i grzybami moon to otrzymamy idealne danie.

Makaron z krewetkami Pad ThaiKuchnia azjatycka ma swoich zwolenników i przeciwników. Można ją jednak dostosować do swoich upodobań. Zapraszam do przygotowania naprawdę pysznego dania.

Łosoś z kasząTo, że ryba powinna w naszym jadłospisie zajmować ważne miejsce wie każdy. Ale powinna być i smaczna i zdrowa. Czasem jednak brakuje czasu na przygotowanie posiłku doskonałego więc ratujemy się łatwiejszymi sposobami. Dzisiaj proponuję zdrowe, szybkie i smaczne danie z łososia.

Śledź smażonyKlasyka jest zawsze dobra. Ryby mogą być podawane na milion sposobów a taką prostą i zarazem genialną rybą jest śledź. Przy nim mamy jakby najmniej pracy przygotowawczej. Ości w dużej mierze miękną w trakcie obróbki, nie ma problemu z łuskami.